• 1
  • 2
  • 3
  • 4

Importator anvelope

Siguranta ta este o prioritate pentru noi. De aceea Delta Plus recomanda înlocuirea periodica a anvelopelor în functie de sezon, grad de exploatare si uzura, mod întretinere etc. Cauti anvelope de iarna, de vara sau all-sezon? Delta Plus are o oferta completa pentru tine!

De la anvelope turisme, 4x4, SUV pâna la anvelope agricole, industriale, auto-utilitare, sau pentru camioane, la Delta Plus poti sa le gasesti pe toate, la preturi mici si calitate ridicata. Pentru a alege corect setul de anvelope pentru masina ta, poti merge direct la unul dintre punctele de vânzare Delta Plus din tara: Pitesti, Bacau, Baia Mare, Constanta, Craiova, Galati, Ploiesti, Sibiu, Suceava, Timisoara si Târgu Mures.

La noi poti gasi o gama variata de anvelope marca Matador, Belshina, Rosava, Continental, Sava, Dunlop si Mitas. Fiind importator direct, Delta Plus poate oferi preturi foarte avantajoase atât la anvelope, cât si la accesorii (camere si jante) si sfaturi utile privind alegerea si întretinerea lor.

Vânzarea de anvelope s-a concentrat initial pe segmentul de persoane juridice ce doreau sau aveau deja afaceri în comertul cu amanuntul de anvelope si piese auto. De curand ne-am extins linia de servicii, venind mai aproape de persoanele fizice care doresc sa îsi achizitioneze anvelope, prin deschiderea noului magazin online www.delta-anvelope.ro . Mai multe detalii aici .

PREMII ACORDATE DE PARTENERI

2005 - Premiul pentru colaborare exceptionala acordat de Matador

2006 - 2010 - Delta Plus a obtinut 5 ani la rând premiul "Dealer Matador nr.1 în România"

DEPOZITE SI PUNCTE DE VANZARE IN ROMANIA - click pe harta pentru detalii

 


Sediu central:

Autostrada Pitesti - Bucuresti,
km 3+750, DN 65B,
Pitesti, Arges
vis-a-vis de supermarket Succes (PIC)
Telefon: 0248.615.152
Email: anvelope@deltaplus.ro

Depozite si puncte de vanzare:

Bacau
Str. Tolstoi, Nr.4
Telefon: 0234.545.803
Email:bacau@deltaplus.ro 
Baia Mare
Str. Vasile Lucaciu, Nr.226
Telefon:0262.215.159
Email:baiamare@deltaplus.ro 
Constanta
Str. Bucuresti, Nr.30
Telefon:0241.698.652
Email:constanta@deltaplus.ro 
Craiova
Str. Teilor, Nr. 26
Telefon: 0251.459.016
Email:craiova@deltaplus.ro
Galati
Str. Traian, Nr. 470
Telefon: 0236.334.103
Email:galati@deltaplus.ro
Ploiesti
Str. Transilvaniei, Nr.29
Telefon: 0244.517.550
Email:ploiesti@deltaplus.ro
Sibiu
Str. Frigoriferului, Nr. 6
Telefon: 0269.227.525
Email:sibiu@deltaplus.ro
Suceava
Str. Rulmentului, Nr. 97
Telefon: 0230.526.627
Email:suceava@deltaplus.ro
Targu Mures
Str. Budiului, Nr. 19
Telefon: 0265.261.623
Email:mures@deltaplus.ro
Timisoara
Str. Demetriade, Nr. 30
Telefon: 0256.213.977
Email:timisoara@deltaplus.ro
  

© 2014 Delta Plus Trading

Designed by BroHouse