Importator anvelope

Dacia Importator anvelope

 

viziteaza www.delta-anvelope.ro

Siguranta ta este o prioritate pentru noi. De aceea Delta Plus recomanda înlocuirea periodica a anvelopelor în functie de sezon, grad de exploatare si uzura, mod întretinere etc. Cauti anvelope de iarna, de vara sau all-sezon? Delta Plus are o oferta completa pentru tine!

De la anvelope turisme, 4x4, SUV pâna la anvelope agricole, industriale, auto-utilitare, sau pentru camioane, la Delta Plus poti sa le gasesti pe toate, la preturi mici si calitate ridicata. Pentru a alege corect setul de anvelope pentru masina ta, poti merge direct la unul dintre punctele de vânzare Delta Plus din tara: Pitesti, Bacau, Baia Mare, Constanta, Craiova, Galati, Ploiesti, Sibiu, Suceava, Timisoara si Târgu Mures.

La noi poti gasi o gama variata de anvelope marca Matador, Belshina, Rosava, Continental, Sava, Dunlop si Mitas. Fiind importator direct, Delta Plus poate oferi preturi foarte avantajoase atât la anvelope, cât si la accesorii (camere si jante) si sfaturi utile privind alegerea si întretinerea lor.

Vânzarea de anvelope s-a concentrat initial pe segmentul de persoane juridice ce doreau sau aveau deja afaceri în comertul cu amanuntul de anvelope si piese auto. De curand ne-am extins linia de servicii, venind mai aproape de persoanele fizice care doresc sa îsi achizitioneze anvelope, prin deschiderea noului magazin online www.delta-anvelope.ro . Mai multe detalii aici .

Delta Plus Trading - Importator Anvelope

Autostrada Pitesti- Bucuresti, km.3+750, DN65B, Pitesti, Arges

BACAU

telefon: 0234/545803
mobil: 0740/321291
adresa: str. Alexandru Tolstoi, nr. 6
e-mail: bacau@deltaplus.ro

BAIA MARE

telefon: 0262/215159
mobil: 0744/626984
adresa: str. Vasile Lucaciu nr. 226
e-mail: baiamare@deltaplus.ro

BRASOV

telefon: 0368/001723
mobil: 0744/626159
adresa: str. Zizinului, nr. 111
e-mail: brasov@deltaplus.ro

CONSTANTA

telefon: 0241/698652
mobil: 0744/434727
adresa: str. Interioara III nr.1
e-mail: constanta@deltaplus.ro

CRAIOVA

telefon: 0251/459016
mobil: 0744/626373
adresa: str. Teilor, nr. 126
e-mail: craiova@deltaplus.ro

GALATI

telefon: 0236/334103
mobil: 0744/626559
adresa: str. Ioan Cetatianu, nr. 11
e-mail: galati@deltaplus.ro

PITESTI - sediu central

telefon: 0248615171; mobil: 0744626927
adresa: Autostrada Pitesti-Bucuresti, Km.3+750, DN65B
e-mail: facturare1@deltaplus.ro

PLOIESTI

telefon: 0244/517550
mobil: 0744/661730
adresa: str. Transilvaniei, nr.29
e-mail: ploiesti@deltaplus.ro

SIBIU

telefon: 0269/227525
mobil: 0744/626591
adresa: str. Alba Iulia, nr.110
e-mail: sibiu@deltaplus.ro

TARGU MURES

telefon: 0265/261623
mobil: 0744/626107
adresa: str. Budiului, nr.19
e-mail: mures@deltaplus.ro

TIMISOARA

telefon: 0256/213977
mobil: 0744/338689
adresa: str. Demetriade, nr. 30
e-mail: timisoara@deltaplus.ro